Strona główna
Folder
Imieniny: Augustyna, Kamelii, Lidii
Informator starokrobski nr 18 Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
03.08.2016.
Informator starokrobski za roku szkolnego 2015/2016

     Na zakończenie roku szkolnego 2015/2016 przekazuję uczniom i ich rodzicom sprawozdanie   z działalności szkoły.

W sprawozdaniu czytelnik znajdzie informacje z wykazem najlepszych uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, z udziału uczniów w konkursach, zorganizowanych wycieczkach, imprezach szkolnych, oraz inne informacje dotyczące funkcjonowania szkoły:

 

Informacje o szkole:

Ogólna liczba uczniów w zespole – 202

Liczba oddziałów – 10

Liczba uczniów w oddziale przedszkolnym –  24

Liczba uczniów w Szkole Podstawowej – 111

Liczba uczniów w Gimnazjum – 67

W szkole uczy 23 nauczycieli, oprócz tego personel 7 osób, asystent nauczyciela, pomoc nauczyciela, pielęgniarka szkolna, kierowcy autobusów + opiekunowie szkolni.

1) Najlepsi uczniowie w Szkole Podstawowej w kl. I-III

Klasa I (Pani mgr Hanna Mikołajczak)

Franciszek Błaszyk, Szymon Stachowiak, Tomasz Glinkowski, Kacper Seweryński, Wenessa Dolata, Amelia Jesiak

Klasa II (Pani mgr Agnieszka Klauza)

Karolina Bogusz, Wiktoria Jańczak, Szymon Krajka, Zuzanna Kukla,  Natalia Obroślak, Jakub Płaczek, Szczepan Włodarczak  

Klasa III (Pani mgr Barbara Ratajczak)

Weronika Bąk, Michał Kurpisz, Krystian Pakosz, Agata Prętkowska, Oliwia Worwa   

Najlepsi uczniowie w Szkole Podstawowej kl. IV – VI

Klasa IV (Pani mgr Mariola Jastrzębska)

Aleksandra Biernat (śr. 5,0), Agata Chuda (śr. 5,36), Igor Cieślak (śr. 5,18), Julia Jakubowska (śr. 4,82), Ines Jakuszkowiak (śr. 5,64), Michalina Kordus (śr. 5,64), Paweł Musielak (śr. 5,0)

Klasa V (Pani mgr Hanna Bogusz)

Michalina Jesiak (śr. 5,82), Paulina Andrzejewska (śr. 5,82), Julia Paszkowiak (śr. 5,91), Oliwia Bąk (śr. 5,64), Zuzanna Gorzelanna (śr. 5,36), Anna Sikora (śr. 5,73), Nel Andrzejewska (śr. 5,36), Julia Biernat (śr. 5,36), Aleksander Chudy (śr. 4,82),

Korneliusz Antkowiak (śr. 4,64),

Klasa VI (Pani mgr Ewa Nele)

Wiktor Celka (śr. 5,18), Alicja Hudzińska (śr. 5,36), Marta Gruszecka (śr. 5,36), Julia Łysikowska (śr. 5,55), Kamil Pakosz (śr. 4,91), Mateusz Łapawa (śr. 4,91), Adrianna Borowczyk (śr. 5,36), Weronika Breus (śr. 4,82), Julia Duda (śr. 5,09)

Najlepsi uczniowie w Gimnazjum kl. I – III

Klasa IG (Pani mgr Bernadeta Błaszyk)

Milena Mendyka (śr. 5,53), Patrycja Sobecka (śr. 4,87), Wiktoria Cieślak (śr. 4,40),Wiktor Pawlak (śr. 4,27), Marcelina Kowalik (śr. 4,13), Jakub Maćkowiak  (śr. 4,53)

Klasa IIG (Pani mgr Małgorzata Giera) 

Monika Kaczmarek    śr. ~  5,43

Sławomir Mendyka   śr. ~ 5,07

Natalia Biernat śr. ~ 4,79

Adam Mendyka śr. ~ 4,57

Patryk Dupiczak śr. ~ 4,50

Julia Kordus śr. ~ 4,43

Zuzanna Płaczek śr. ~ 4,43

Bartosz Prętkowski śr. ~ 4,36

Julia Sobańska śr. ~ 4,36

Klasa IIIG (Pani mgr Patrycja Rajewska)

Wiktora Wajszczak (śr. 5,61), Natalia Mendyka (śr. 5,33), Marta Biernat (śr. 5,56)

Daria Szczęsna (śr. 4,83), Natalia Duda (śr. 4,67), Anna Antkowiak (śr. 4,61)

Agata Antkowiak (śr. 4,61)

 

2) Średnia ocen końcoworocznych za rok szkolny 2015/2016

 

Szkoła Podstawowa (kl. IV – VI) 4 – 4,82; 5 – 4,86; 6 – 4,31;

Gimnazjum (kl. I- III) IG – 3,62; IIG – 3,83; IIIG– 4,1;

3) Frekwencja klas za rok szkolny 2015/2016

 

Szkoła Podstawowa (kl. O – VI) 

O – 85%, I – 91%, II- 96%, III – 92%, kl. IV- 95,74%,  kl. V– 92,17%, kl. VI – 91,66%

Gimnazjum (kl. I – III)  

kl. IG – 86%, kl. IIG  –  92,90%,  IIIA - 92,9%     

Oceny z zachowania (pominięto oceny z klasy I - III gdzie ocena  z zachowania jest oceną opisową) w całej szkole.

a) w szkole podstawowej w klasach IV – VI na ogólną liczbę 52 uczniów:

wzorowych – 29

bardzo dobrych – 20

dobrych – 1

poprawnych –  2

nieodpowiednich – 0

nagannych – 0

b) w gimnazjum w klasach I – III na ogólną liczbę 67 uczniów:

wzorowych – 29

bardzo dobrych – 23

dobrych – 8

poprawnych – 4

nieodpowiednich – 2

nagannych – 1  

 

4) Udział klasy, uczniów w konkursach szkolnych, pozaszkolnych i zdobyte miejsce.

S Z K O Ł A   P O D S T A W O W A  

kl. O – Pani mgr Barbara Wyzujak

Udział w konkursie recytatorskim (szkolnym) I miejsce Izabela Mendyka

Udział w gminnym konkursie recytatorskim – wyróżnienie Izabela Mendyka

Udział w powiatowym konkursie piosenki przedszkolnej – Milena Mendyka

Udział w konkursie „Barwy jesieni” – Nadia Seweryńska wyróżnienie

Udział w konkursie plastycznym „Pędzlem malowane”

kl. I – Pani mgr Hanna Mikołajczak  

Konkursy pozaszkolne:

- Powiatowy konkurs plastyczny „Barwy jesieni”

- Powiatowy konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”.

- Gminny konkurs plastyczny „Dniem czy nocą strażak spieszy nam z pomocą”

- Gminny konkurs plastyczny „Z życia pszczół”

Konkursy szkolne:

- Konkurs na najpiękniejsze wykonanie hymnu szkoły

- Konkurs na najpiękniejsze wykonanie piosenki ludowej I miejsce cała klasa

- Konkurs plastyczny „Najpiękniejsze zakątki Biskupizny” I miejsce Aleksander Kobus

kl. II – Pani mgr Agnieszka Klauza

Konkursy pozaszkolne:

- Powiatowy konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje”

- Gminny konkurs plastyczny. Dniem czy nocą strażak spieszy nam z pomocą”.

Konkursy szkolne:

- konkurs na najpiękniejsze wykonanie hymnu szkoły

- konkurs na najpiękniejsze wykonanie piosenki ludowej

- konkurs plastyczny „Najpiękniejsze zakątki Biskupizny”

Zawody sportowe:

- bieg im. Edmunda Bojanowskiego w Wycisłowie

- Z podwórka na stadion „O puchar Tymbarku 2016” – udział w finale wojewódzkim

kl. III – Pani mgr Barbara Ratajczak

- Powiatowy Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”

- Gminny Konkurs Plastyczny – „Dniem czy nocą straż pożarna spieszy nam z pomocą – II miejsce – Agata Prętkowska, wyróżnienie – Julia Kowalik

- Szkolny Konkurs muzyczny „Najpiękniej zaśpiewany hymn szkoły”

„Mistrzowskie wykonanie piosenki ludowej I miejsce klasa III, II miejsce klasa III

- Szkolny konkurs Plastyczny „Najpiękniejsze zakątki Biskupizny”

- I miejsce – Agata Prętkowska

- II miejsce – Julia Kowalik

- wyróżnienie – Oliwia Worwa

- „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” – udział w finale wojewódzkim – Julia Kowalik – Weronika Bąk

- „Bieg im. E. Bojanowskiego w Wycisłowie – I miejsce – Julia Kowalik

- Konkurs Ortograficzny klas III – Gostkowo – Nikola Pietrzak, Oliwia Worwa

kl. IV – Pani mgr Mariola Jastrzębska

Klasa uczestniczy w licznych konkursach

Michalina Kordus – III m. w Gminnym Konkursie Języka Polskiego 

Julia Jakubowska – wyróżnienie w konkursie plastycznym

II miejsce na stoisko z okazji DNIA PATRONA

I miejsce za zaśpiewnie piosenki ludowej – DZIEŃ PATRONA

kl. V – Pani mgr Hanna Bogusz

- Maria Kubiak – I miejsce Tekwondo

- Julia Paszkowiak – I miejsce Liga Pływacka

- XIII Konkurs Międzyszkolny „W harmonii z przyrodą”

- konkursy plastyczne: „Dniem czy nocą, straż pożarna spieszy nam z pomocą”, „Sprzątanie świata”, „Niebezpieczne atrakcje na wsi”

- „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

- „Gminny Konkurs Języka polskiego”,

- „Gminny Konkurs z Języka angielskiego” 

- Konkursy biblioteczne

- zawody sportowe

kl. VI – Pani mgr Ewa Nele

I zawody i turnieje (Adrianna Borowczyk, Mateusz Łapawa, Eryk Adamczak, Wiktor Celka)

I miejsce w Rejonowej Spartakiadzie Sportów Obronnych w Borku Wlkp. 2016 w kategorii szkół podstawowych (Adrianna Borowczyk, Eryk Adamczak, Mateusz Łapawa)

I miejsce w Powiatowym turnieju strzeleckim w Krobi 2016 (Adrianna Borowczyk, Mateusz Łapawa, Eryk Adamczak, Wiktor Celka)

Indywidualne – Eryk Adamczak III miejsce, Mateusz Ławpawa – II miejsce

II Konkurs języka angielskiego English is cool – Adrianna Borowczyk, Mateusz Łapawa – wyróżnienie

III Unihokej – etap powiatowy II miejsce dla drużyny dziewcząt (Ada, Ala, Weronika, Marta, Daria)

IV Badmington – etap powiatu II miejsce i awans do rejonu (Weronika, Ada, Alicja, Ola)

V Turnieje piłki nożnej (Arek, Wiktor, Łukasz, Adam, Kacper – etap gminy i powiatu) II miejsce

VI Turniej piłki nożnej dziewczyny (Adrianna, Ala, Marta, Daria, Weronika, Ola, Julia) II miejsce w gminie

VII Turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarku (Julia Duda) I miejsce w gminie i awans do finału wojewódzkiego

VIII Konkurs przyrodniczy – rejon Kamil Pakosz – udział

IX Spartakiada Lekkoatletyczna w Borku Wielkopolskim – V m jako gmina (Ada, Ala, Weronika, Kacper, Łukasz, Eryk)

X Zawody sportowe etap powiatowy – przełaje: biegi sztafetowe (Kacper, Ola, Weronika, Łukasz) 

G I M N A Z J U M

kl. IG  – Pani mgr Bernadeta Błaszyk

udział w zawodach sportowych, udział w konkursach przedmiotowych, udział  w konkursach plastycznych,

kl. IIG  – Pani mgr Małgorzata Giera

Uczniowie kl. IIG chętnie uczestniczą w konkursach, zawodach, festiwalach organizowanych na terenie szkoły oraz poza nią.

kl. IIIG – Pani mgr Patrycja Rajewska

- udział w konkursach sportowych i historycznych

5) Wydarzenia z życia klasy (imprezy klasowe, wyjście do kina, wyjazdy do teatrów, wycieczki)

kl. O – Pani mgr Barbara Wyzujak

Imprezy klasowe:  

- Dzień Chłopca

- Mikołajki

- Dzień Pluszowego Misia

- Spotkanie gwiazdkowe  

- Dzień Kobiet,

- Lekcje muzyczne

- Udział w projekcie kinoprzedszkole

- Bal maskowy

Wycieczki:

- do lasu

- do gospodarstwa

- do sklepu

- dydaktyczna: ogród, pole, skrzyżowanie

- jednodniowa do Józefowa (wioska indiańska)

Przestawienia teatralne:

- Czerwony kapturek – GOK Krobia

- przedstawienie muzyczne „W tajemniczej krainie krasnali”

- Kopciuszek – GOK Krobia

- Świat bajek – GOK Gostyń

Imprezy szkolne:

- 8-maja i 1050 – rocznica Chrztu Polski, 11 – listopada, Dzień Matki, Dzień Patrona, Witanie Wiosny, Sprzątanie Świata

Inne:

udział w zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy, WOŚP, festyn z okazji otwarcia farmy wiatrowej

kl. I – Pani mgr Hanna Mikołajczak

Wycieczki:

- do lasu w Karcu

- do wioski indiańskiej w Józefowie

Wyjazdy

- na cmentarz w Krobi (odwiedzenie miejsc pamięci narodowej)

- do pasieki w Krobi (lekcja ekologiczna na temat życia pszczół, spotkanie z pszczelarzem)

Przedstawienia teatralne:

- przedstawienie bajki „Kopciuszek” w wykonaniu grupy „Dorośli dzieciom”

- przedstawienie teatralne pt: „W krainie krasnali”

Uroczystości i wydarzenia:

- Pasowanie na Ucznia

- Dzień Niepodległości

- DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

- Dzień zdrowego śniadania

- Mikołajki

- Wigilia szkolna

- 1050 Rocznica Chrztu Polski i Święto Konstytucji 3 Maja

- Dzień Matki

- Dzień Patrona

- Udział w audycjach muzyczno-edukacyjnych organizowanych przez centrum Edukacji ATUT

- spotkanie z policjantem

- spotkanie z higienistką szkolną

- udział w festynie w Poniecu z okazji otwarcia farmy wiatrowej

- Dzień Chłopca

- Andrzejki

- Szukanie zajączka

- Dzień Kobiet

- Dzień Dziecka

- Pasowanie na czytelnika

- Udział klasy w projekcie multimedialnym KinoSzkoła. 

kl. II – Pani mgr Agnieszka Klauza

 Wycieczki:

- do lasu w Karcu

- na cmentarz w Krobi

- wycieczka Rogalin – Puszczykowo – Kórnik

Przedstawienia teatralne:

- przedstawienie bajki „Kopciuszek” w wykonaniu grupy „Dorośli dzieciom”.

Projekt KinoSzkoła

kl. III – Pani mgr Barbara Ratajczak

Spacer po najbliższej okolicy – nauka przepisów ruchu drogowego.

Wyjazd do Karca z okazji Dnia Chłopca

Wyjazd do Gostynia: Pobyt w Muzeum i Bibliotece Publicznej; odwiedzenie miejsc pamięci narodowej

Wyjazd do Poznania – Teatru Wielkiego na przedstawienie baletowe: „Dziadek do orzechów”

Wyjazd do Gostynia – świąteczne spotkanie z Mikołajem

Wyjazdy do GOK w Krobi – udział klasy III w projektach: multimedialnych

KinoSzkoła, Mała Akademia Muzyki

Wycieczka do Rogalina, Puszczykowa i Kórnika.

Imprezy klasowe: klasowa wigilia; Dzień Babci i Dziadka; Dzień Kobiet; Dzień Matki; wyjazd do Starego Gostynia – Krainy Orła Białego w okazji Dnia Dziecka.

kl. IV – Pani mgr Mariola Jastrzębska

Klasa uczestniczy w projekcie KinoSzkoła

Brała udział w przestawieniu „Dzieci w Sieci”

Uczniowie chętnie organizują uroczystości szkolne typu Dzień Chłopca, Dzień Kobiet, Wigilia Klasowa.

Uczniowie byli na wycieczce w Toruniu oraz Szreniawie i Poznaniu.   

kl. V – Pani mgr Hanna Bogusz

Dzień Chłopca, Dzień Kobiet, Wigilia klasowa, Kino-Szkoła, Dzień Dziecka, wycieczka Ciechocinek – Kruszwica – Toruń, wycieczka , Góry Tarnowskie – Energylandia, Dzień Patrona, Sprzątanie Świata, Dzień Rowerów, dyskoteki szkolne, Dzień Wiosny, Dzień Ziemi, Mikołajkowy wyjazd do Poznania.

kl. VI – Pani mgr Ewa Nele

Uczniowie stanowią zgrany zespół klasowy. Uczestniczą w turniejach, konkursach, zawodach sportowych na szczeblu gminy, powiatu, rejonu i województwa. Pod koniec roku szkolnego uczniowie byli na wycieczce klasowej dwudniowej w Toruniu, Ciechocinku i Kruszwicy.

Gimnazjum

kl. IG  – Pani mgr Bernadeta Błaszyk

Zorganizowanie klasowego Dnia Kobiet,

Udział w obchodach Pierwszego Dnia Wiosny,

Udział w spotkaniach profilaktycznych,

Udział w obchodach Dnia Patrona Szkoły,

Udział w wycieczce klasowej do Wrocławia i Trzebnicy,

Udział w Gminnych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja,

Udział w gminnych uroczystościach 730 rocznicy badania praw miejskich Krobi,

Udział w uroczystościach zakończenia roku szkolnego 2015/2016.

kl. IIG – Pani mgr Małgorzata Giera

Braliśmy udział w spotkaniach profilaktycznych :

                ·Realizacja rządowego programu „Bezpieczna +” - warsztaty

                ·Spotkanie z przedstawicielem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nt. orientacji zawodowej

·Profilaktyczna pogadanka na temat uzależnień i zagrożeń z przedstawicielem Komendy Policji w Gostyniu w ramach programu „Bezpieczna szkoła”

·Szkolenie z udziałem pierwszej pomocy - Pierwsza pomoc przedmedyczna - instruktaż przygotowany przez uczniów kl. II gimnazjum – OSP w Krobi

 

Udział w konkursach i imprezach organizowanych na terenie szkoły:

· Udział w pokazie historycznym pt.: „Staropolski sarmatyzm i epoka szlachecka”

· Dzień Kobiet w naszej szkole

· Obchody Dnia Wiosny

· Trzydniowe rekolekcje wielkopostne

· Dyskoteka szkolna – integracja z młodzieżą gimnazjalną z Krobi

· Udział w akademii z okazji 1050 Rocznicy Chrztu Polski oraz Konstytucji 3 Maja

· Sprzątanie Świata

· Udział w Święcie Patrona naszej szkoły

· Przygotowanie 15-lecia Zespołu Młodzi Biskupianie

· Udział w obchodach 730-lecia Krobi

· „W oceanie sekund” – spotkanie warsztatowe z poetą p. Zbigniewem Gordziejem

· Zbieranie nakrętek na zakup potrzebnych leków dla chorego dziecka ( cały rok )

 

Zorganizowaliśmy wyjazdy, wycieczki do:

· Wyjazd do kina w Krobi na film pt.: „Historia Roja”

· Wycieczka klasowa do Wrocławia i Trzebnicy

· Cykliczne warsztaty filmowe w ramach  programu KINO SZKOŁA ( GOK – Krobia )

               

Członkowie zespołu „Młodzi Biskupianie”  wystąpili:

· z okazji Dnia Babci i Dziadka w Sułkowicach – 18.01.2016 r.

· występ podczas Biesiady Biskupiańskiej w Domachowie – 06.02.2016r.

· wyjazd na Targi Poznańskie – występ dla zwiedzających, promocja powiatu i stoiska regionalnego – 12.02.2016 r.

· udział w Konkursie Wiedzy o Biskupiźnie – 11.05.2016 r.

· przygotowanie uroczystości Święta Patrona naszej szkoły – Dnia Ziemi Biskupiańskiej, występ z nowym repertuarem – 20.05.2016 r.

· przygotowanie uroczystości z okazji 15-lecia zespołu Młodzi Biskupianie – występ z nowym repertuarem – 20.05.2016 r.

· udział zespołu w obchodach 730-lecia Krobi – 21.05.2016 r.

· Asysta do Mszy Św. oraz podczas procesji Bożego Ciała w Domachowie w dn.26.05.2016r.

· w Uroczystej Mszy Św. dziękczynnej z okazji 15-lecia istnienia zespołu Młodzi Biskupianie – 05.06.2016r.    

· udział delegacji zespołu w pogrzebie p. Czesławy Guderskiej – działaczki z Krobi na rzecz rozwoju Biskupizny – 08.06.2016r.

· występ dla dzieci z Przedszkola nr 7 w Gostyniu – realizacja projektu regionalnego – 16.06.2016r.

· występ zespołu podczas Pikniku Szybowcowego w Lesznie – 18.06.2016 r.

· warsztaty tańca ludowego i towarzyskiego w Gościńcu – cały rok szkolny

· Wyjazd do Kazimierza nad Wisłą na Ogólnopolski Festiwal Śpiewaków i Kapel Ludowych w       dn.23.06.-26.06.2016 r. – promocja Gminy Krobia i Powiatu Gostyńskiego przy naszym stoisku i chacie biskupiańskiej; po Mszy Świętej przemarsz przez miasto w kolorowym korowodzie zespołów ludowych z całej Polski; udział uczennic z kl. II A ( Natalia Biernat i Julia Kordus )  w konkursie „ Duży – Mały”; występy w strojach ludowych; po zakończeniu festiwalu zwiedzanie Kazimierza – warsztaty szkoleniowe połączone z rekreacją 

 

 Do zespołu „Młodzi Biskupianie” należą następujący uczniowie z kl. IIG: 

            Przemysław Baranowski,

            Damian Bartkowiak,

           Natalia Biernat,

            Nikodem Duda,

            Julia Kordus,

            Michalina Kubiak,

            Miłosz Nawrocki,

            Zuzanna Płaczek. 

kl. IIIG  – Pani mgr Patrycja Rajewska

- Udział w akcji STPO DOPALACZOM; Udział w I Półmaratonie Biskupiańskim; udział w projekcie „Misja Przyroda”; wyjazd do Krobi na przedstawienie profilaktyczne na temat dopalaczy; wyjazd na film „Pilecki”; organizacja Chrztu klasy I gimnazjum; wyjazdy na Kinoszkoła Krobia; udział w akademiach; akcje promujące zdrowie; próbne egzaminy gimnazjalne; wigilia klasowa; udział w licytacji WOŚSP; wyjazd na lodowisko do Gostynia; wyjazd na obchody rocznicy Powstania Wlkp.; rozmowy z p. od zawodoznastwa; spotkania z przedstawicielami różnych szkół średnich; wyjazd do kina „Historia Roja”; udział w akademii 1050 rocznica Chrztu Polski; udział w święcie Patrona Szkoły i 15-leciu Zespołu Biskupiańskiego; udział w 730 rocznicy nadania praw miejskich Krobi;

 

6) Zajęcia dla chętnych podczas ferii letnich w szkole w Starej Krobi

 

Data, godzina

wyjazdu – miejsce zbiórki,

 z uwzględnieniem daty, godziny powrotu

28.06.2016r. godz. 800 – zbiórka szkoła Stara Krobia

powrót 28.06.2016r. godz. 1500

29.06.2016r. Zbiórka: godz. 830 – Szkoła w Starej Krobi

Powrót: 29.06.2016r. godz. 1700

30.06.2016r. Zbiórka: godz. 830 – Szkoła w Starej Krobi

Powrót: 30.06.2016r. godz. 1400

 

Szczegółowy program wypoczynku:

1. Przejazd autokarem na dworzec kolejowy w Krobi.

2. Przejazd pociągiem do Leszna.

3. Zwiedzanie dworca PKP w Lesznie.

4. Spacer na rynek w Lesznie.

5. Pobyt w parku miejskim w Lesznie.

6. Powrót autokarem do Starej Krobi

1. Przejazd autokarem do Poznania.

2. Przejazd „Maltanką” na teren zoo

3. Pobyt w zoo

4. Przejazd do Mc Donald’s

5. Powrót do Starej Krobi 

1. Przejazd autokarem na ranczo „Marlena”.

2. Pobyt w gospodarstwie agroturystycznym: przejazd bryczką, zabawy na zamku dmuchanym i placu zabaw, zawody sportowe, gry świetlicowe.

3. Powrót do Starej Krobi 

 

Życzę Wszystkim uczniom i nauczycielom dobrego wypoczynku podczas WAKACJI 2016

                                                                                                       Dyrektor Szkoły         

                  Bogdan Paluszkiewicz    

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Stara Krobia
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.