Strona główna arrow Sport arrow Zawody sportowe Mini liga hokejowa
Folder
Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
Zawody sportowe Mini liga hokejowa Drukuj Email
Wpisał: Paulina   
09.02.2012.

Zawody sportowe Mini liga hokejowa

Od października 2011 roku ruszyła po raz kolejny Powiatowa Mini liga hokeja . Mecze odbywały się w Żytowiecku, Starej Krobi i Gostyniu. W kategorii dziewcząt i chłopców. Po bardzo zaciętej rywalizacji drużyny reprezentujące naszą szkołę zajęły III miejsce ponadto nasza szkoła brała udział  w powiatowych rozgrywkach unihokeja zgodnych z harmonogramem kalendarza imprez sportowych w naszym powiecie. W ostatecznych rozgrywkach drużyna dziewcząt zajęła III miejsce, a chłopców IV miejsce. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Stara Krobia
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.